WE INTEGRATE PEOPLE

IN ORGANIZATIONS

NOWE INTEGRACJE – profesjonalna organizacja eventów firmowych

Szukasz firmy organizującej imprezy integracyjne, które są wciągające i w 100% dopasowane do profilu działalności firmy oraz upodobań uczestników? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji eventów firmowych, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z pasją i zaangażowaniem przygotowujemy wyjątkowe wydarzenia, których przebieg pozostawia niezapomniane wrażenia w głowach osób biorących w nich udział.

Szeroki wybór imprez tematycznych w naszej ofercie

Jako doświadczony organizator imprez tematycznych i wydarzeń firmowych kompleksowo przygotujemy dla Ciebie i Twojej załogi: spotkania integracyjne, eventy pracownicze, bale i imprezy przebierane, jubileusze, gale okolicznościowe, konferencje, pikniki firmowe, eventy dla dzieci oraz wyjazdy incentive.

Specjaliści z naszego zespołu zawsze stawiają na kreatywność, innowacyjność i perfekcję w każdym detalu. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom organizację eventów firmowych dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pozwól naszej ekipie zrealizować swoje oryginalne pomysły i sprawić, że Twój event firmowy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Postaw na NOWE INTEGRACJE – profesjonalną firmę organizującą imprezy dla firm i nie tylko!

Jako firma organizująca eventy specjalizujemy się nie tylko w imprezach integracyjnych dla firm. Sprawdź również m.in. nasze usługi z zakresu kompleksowej organizacji konferencji czy niezwykle ciekawe grywalizacje – połączenie zabawy ze zdobywaniem wiedzy. Postaw na współpracę z profesjonalnym organizatorem imprez tematycznych. Mamy za sobą lata doświadczenia w branży, ponad 2000 udanych realizacji i ofertę składającą się z ponad 150 oryginalnych programów. W naszej ofercie każdy znajdzie idealny rodzaj wydarzenia!

INTEGRATIONS

Learn more

EVENTS

Learn more

CSR

Learn more

GAMIFICATION

Learn more
WHY US
19
YEARS ON THE MARKET

Years of experience mean you can be sure your event will be a success.

120
PROGRAMS
TO CHOOSE FROM

We have proven event models. Are you looking for something special? We treat each client individually.

1500
IMPLEMENTED
PROJECTS

Integration is not only fun. Common effort, creativity, assistance in action – these are the latest trends in building a strong team.